שירות לקוחות: 03-9616263

 שליח עד הבית חינם ברכישה מעל ₪299

מדיניות משלוחים

שליח עד הבית / המשרד

הרכישה באיפארמה מאפשרת לכם פשוט להרגע ולקבל את המשלוח עד לפתח הבית. במקרה ואתם ממוקמים בבניין משרדים ללא חניה, המשלוח שלכם יגיע עד לפתח הבניין והשליח יצור עמכם קשר כדי שתרדו לאסוף את החבילה. שימו לב: תוכלו ליהנות ממשלוח עם שליח חינם ברכישה ב-299 ש"ח ויותר.

מערך המשלוחים שלנו פועל מדן ועד אילת, והמשלוחים מגיעים בתוך 2 ימי עסקים *ברוב חלקי הארץ.
בשל עומס בהזמנות בעקבות המצב, זמן האספקה עד 5 ימי עסקים.  בנוסף, ייתכנו שיבושים במלאי המוצרים אנו עושים הכל על מנת לעמוד בזמני האספקה, להשלים חוסרים במלאי ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

(שימו לב: הזמנות שמתקבלות אחרי השעה 16:00, יום ו' וערבי חג אינן נספרות כיום עסקים למשלוח).

בקיבוצים וביישובים הבאים נקודת איסוף המשלוח היא במרפאת היישוב:
יקום
קיבוץ אייל
קיבוץ הזורע
עינת
נען
גבעת ברנר
עין צורים
זיקים
יד מרדכי
מעלה החמישה
צובה
קרית ענבים
צרעה
נתיב הל"ה
נחשון

איסוף עצמי

איסוף המוצרים שנרכשו טלפונית: בחנות איפארמה הממוקמת ברחוב טוליפמן 7, ראשל"צ, בית פישמן רשתות בקומת הקרקע. ברגע שההזמנה מוכנה לאיסוף תשלח אלייך הודעת SMS, למספר הטלפון הרשום בהזמנה.
בעקבות המצב, זמן האספקה עשוי להימשך עד 5 ימי עסקים
.
 החנות נגישה לאנשים עם מוגבלות.

שעות פתיחה: בימים א'-ה' בין השעות 8:00 עד 18:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 עד 13:00. 

ייפוי כוח שליח איפארמה

עפ"י הנחיות משרד הבריאות  נדרש המזמין לייפות את כוחו של שליח טלפארמה לאספקת  התרופות (במקרה של משלוח תרופות מרשם) מבית מרקחת איפארמה מרח' טוליפמן 7, ראשל'צ. בנוסף, מתחייב המזמין לספק את מרשם הרופא המקורי כנגד קבלת התכשירים ומתחייב להימנע משימוש חוזר במרשם זה או להגישו לצורך ניפוק בבית מרקחת אחר. בקבלת תרופות מרשם על ידי שליח, המזמין מוותר על ייעוץ רוקחי כמקובל בביתי המרקחת ומסכים לקבל מידע ויעוץ תרופתי באמצעות טופס שיצורף בבית המרקחת לתכשירים שהזמין או לקבל את המידע באמצעות התקשרות עצמאית עם בית המרקחת, באמצעים שפורסמו לצורך קבלת ייעוץ מבית המרקחת. 

מערך הפצה

בטלפארמה צי של 25 רכבים ממוזגים, העומדים בתנאי משרד הבריאות בהפצה והובלת תרופות עד בית הלקוח לפי נוהל 126 ו-128 של משרד הבריאות, בתוך 36 שעות לרוב חלקי הארץ.

לאזורי חלוקה וימי הפצה לחצו כאן

לאזורים ללא חלוקה לחצו כאן