שירות לקוחות: 1-800-61-62-63

 שליח עד הבית חינם ברכישה מעל ₪249

האם ניתן לשפר בעיות ספיגה של סידן? - 3

האם ניתן לשפר בעיות ספיגה של סידן? - 3

1. מחסור / עודף סידן, מקורות 2. סיבות למחסור בסידן 3. שיפור ספיגת סידן

מה מעודד ספיגה טובה יותר של סידן?

ע"מ לספוג את הסידן על הגוף לעמוד בתנאים רבים. לתפקוד תקין של הלב נדרש יון אחד של סידן ושני יונים של אשלגן. כמות הזרחן שמגיע מהמזון צריכה להיות פי 1.5 יותר. כמות של המגנזיום אמורה להיות כמחצית כמות הסידן.

יתר על כן, נדרשת נוכחות של הרבה מרכיבים נוספים, כמו ויטמינים ( A, D, E, C), חומצות אמינו, חומצות שומן....

ננסה לעשות קצת סדר:

1. קרני שמש - תחת השפעתם בעור נוצר ויטמין D, אשר מעודד את ספיגת הסידן. 2. ויטמינים ,יסודות קורט:

זרחן. אם כמות הזרחן היא גבוהה יותר מפי 1.5 בהשוואה לסידן - זה גורם לירידת רמת הסידן בדם.

ויטמין B6 ומגנזיום. מחקרים הוכיחו שוויטמין B6 ומגנזיום מונעים היווצרות של אבנים בכליות ובכיס המרה, גם כאשר רמת הסידן בדם גבוהה מדי (סיכון להיווצרות אבנים).

סולגאר מגנזיום בתוספת ויטמין B6 - מסייע בהרפיית שרירים, מקל באסטמה, מונע היווצרות אבנים בכליות. אלטמן מגנזיום עם ויטמין B6 – משפר תפקוד מערכת העצבים ומצב נפשי, מונע התכווצויות. סולגאר Multi Male מולטי ויטמין - הענקת מרץ, אנרגיה וחיוניות, תמיכה בגוף במתח נפשי, דיכאון וחולשה, שיפור ביצועים ספורטיביים וחשיבתיים (ריכוז, זיכרון ולמידה), בריאות והגנה על מערכת הרבייה הגברית, שיפור התפקוד המיני.

סיליקה. עוזרת לעצמות להיות דחוסות יותר. סלניום "דוחף" את הסידן לתוך תאי העצם. נחושת, מנגן, סיליקה, אבץ, ויטמיני C, E תומכים בסידן לשמור על עור צעיר, מסייעים בבניית העצם ורקמת סחוס, שיער וציפורניים. כדאי לחשוב על מכלול כל הנתונים בבניית התזונה היומית.

סולגאר לטיפול בשיער,ציפורניים ועור - שימור חוזק הציפורניים, טיפוח העור, חיזוק השיער סולגאר מולטי פימייל - מסייע בהאטת תהליכי הזדקנות, תומך במערכת העצבים, שומר על בריאות העצם. סולגאר ויטמין E עם סלניום - מניעת מחלות לב וכלי דם, שיפור זרימת דם, שמירה על תפקודו התקין של המוח (גם בגיל השלישי), הקלה בתופעות גיל המעבר ו- PMS, שמירה על גמישות העור, הגנה על מערכת הרבייה הנשית והגברית. סולגאר סלנומתיונין-6 – טיהור גוף מרעלים, האטת תהליכי ההזדקנות, נטרול תהליכים סרטניים.

 3. איזון של חומציות הקיבה, אשר לעתים קרובות נפגע (במיוחד בגיל השלישי). לספיגת הסידן נדרשת סביבה חומצית, סביבה בסיסית מקטינה דרסטית את הספיגה.

4. ברזל יכול לשפר את ספיגת הסידן. אלטמן מגה VIT מולטי ויטמין לנשים – לנשים עד גיל 50, רמת ברזל, סידן ומגנזיום מוגברת המותאמת לנשים בגיל הפוריות, שימוש במלח ברזל קל לעיכול להפחתת תופעות הלוואי הקשורות בנטילת ברזל. סולגאר ברזל עדין - חיוני במצבים של איבוד דם מוגבר, נספג ביעילות רבה ולא תלוי ברמת חומציות הקיבה

 5. יש צורך להרוות את הגוף בחמצן ולהוסיף אנרגיה, שכן העברה של סידן לתוך הגוף דרך דופן המעי קשורה להוצאת האנרגיה. הדרך הקלה לעלות רמה אנרגטית הינה להשתמש בפחמימות קלות לעיכול. אבל נא לא להפריז -  פחמימות קלות לעיכול גם מעלות משקל וגורמות לצבירת שומנים. דרך נוספת לקבל אנרגיה היא בעזרת תוספי מזון.

טינקטורה טק גבר און – שיפור בתפקיד המיני עקב הפרעות הפיזיולוגיות והנפשיות, מותאמת לספורטאים בשימוש לפני האימון או לאנשים חסרי אנרגיה ומרץ. סולגאר ל-קרניטין - עידוד תהליך הרזיה, שמירה על בריאות הלב, שיפור ביצועים ספורטיביים והתאוששות מהירה מאימונים, טיפול במצבי חולשה ועייפות, לרבות תסמונת העייפות הכרונית (CFS), הפחתת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים בדם. סולגאר שורש ג'ינסנג קוריאני - שיפור התפקוד הגופני והנפשי, חיזוק במצבי חולשה, עייפות, פעילות מוגברת, שיפור תהליכי ריכוז, למידה וזיכרון, שיפור התפקוד המיני ופוריות. סולגאר תמצית ג'ינסנג סיבירי - הגברת רמת האנרגיה, שיפור התפקוד הגופני והנפשי, שיפור תהליכי ריכוז, למידה וזיכרון, שיפור ביצועים ספורטיביים.

 6. לספק לגוף ויטמין D ולשפר את תפקודן של הכליות. בכליות מיוצר חומר מהויטמין D, האחראי להעברת הסידן בגוף ומשפר ספיגה חוזרת של סידן בשרירים ובכליות.

אלטמן ויטמין D 400 - ויטמין D-400 בכמוסות רכות ונוחות לבליעה, לספיגה משופרת, מופק ממקור טבעי. סנדוז קאלציום D - טבליות מסיסות של קלציום להשלמת סידן וויטמין D הנחוצים כל כך לגוף, אינן מכילות סוכר. סופהרב משקה קלמדין - שמירה על בריאות עצמות, שיניים ושרירים, שיפור אנרגיה ושינה, בתוספת 72 יסודות קורט ספיגה והטמעה גבוהים במיוחד, טעם פינ-קולדה. סולגאר סידן ציטראט עם ויטמין D - האצת תהליך ההרזיה, ספיגה משופרת של סידן, לא מעכב ספיגה של ברזל ומגנזיום, הגנה מפני התפתחות תאים סרטניים במעי הגס, סיוע במצבים של בריחת סידן ובאוסטיאופורוזיס

 7. לשפר את המצב של רירית המעי הדק ע"י אכילת מזונות עם מספיק קרוטן (carotene – צבען כתום), כגון גזר, דלעת. אחרת הרירית אינה מסוגלת לספוג סידן.

סולגאר מולטי ויטמין - הענקת מרץ, אנרגיה וחיוניות, תמיכה בגוף במתח נפשי, דיכאון וחולשה, שיפור ביצועים ספורטיביים וחשיבתיים (ריכוז, זיכרון ולמידה), בריאות והגנה על מערכת הרבייה הגברית, שיפור התפקוד המיני. סולגאר מולטי פימייל - מסייע בהאטת תהליכי הזדקנות, תומך במערכת העצבים, שומר על בריאות העצם. צנטרום סילבר טבליות - מותאם לבני +50

ולבסוף: מספר שיטות לא שגרתיות לשפר ספיגת סידן.

מקורות של ויטמין D: פחות רחיצת ידיים וגוף. ואם כן - תוך שימוש בכמות פחותה של סבון (כמובן, בגבולות היגיון). ההסבר מתבסס על העובדה שויטמין D נכלל הפרשות העור. מומלץ לעסות את הגוף - ידוע שעיסוי (אשר גם שומר את העור בריא, צעיר ויפה) מעורר ייצור וויטמין D.

<--- לעמוד הקודם 3