שירות לקוחות: 03-9616263

 שליח עד הבית חינם ברכישה מעל ₪299

איך לשמור על עור פנים צעיר

איך לשמור על עור פנים צעיר

אף אחד לא יכול להתעלם מהשפעות ההזדקנות. אמנם תוחלת החיים מתארכת ומדענים חוקרים ומחפשים את תרופת הפלא לחיי נצח - אבל אף אחד לא משלה את עצמו, סופו של אדם להזדקן וללכת אל עולם שכולו טוב.

מי יודע, ייתכן שבעוד אלף שנה המוות יהפוך לנחלת העבר. אבל עד אז... נמשיך לעכב ככל אשר נוכל את הליכי ההזדקנות.

נעים להכיר: קולגן – הדרך הטבעית לחיזוק הגוף ולשמירה על עור פנים צעיר

הקולגן הוא חלבון בגופנו הנחוץ לחיזוק העצמות והמפרקים, לבריאות ורעננות העור (בשיתוף עם האלסטין), לשמירה על הערנות והחיוניות. בין היתר, סיבי הקולגן עמידים במיוחד - ולכן הוא תורם תרומה חשובה ביותר לחוזקו של הגוף ולתפקודיו השונים.

נסיגת הקולגן לאורך השנים

בתהליך ההזדקנות, המתחיל כבר בגיל 30 על פי הגדרת המדע. הגוף מאבד את הקולגן באופן הדרגתי. המפרקים מתקשים, העצמות נחלשות, הסחוס נשחק, העור מתקמט וככל שהקולגן נסוג - קצב ההזדקנות מאיץ. בעידן של מודעות לבריאות הגוף ולאפשרות הראלית לעכב את ההזדקנות, תוספי המזון קבלו מעמד של טרנד, אך כזה שבכוחו לתרום לבריאותנו. בין היתר, הפיתוחים המסקרנים של העת האחרונה מציגים תוספי קולגן, אשר יעילותו הרבה ותרומתו המכרעת לבריאות כבר הוכחו במחקרים רבים.

איך לשמור על עור פנים צעיר ומתוח

היות שכ-80% מעורנו מורכב מקולגן, איבוד הקולגן לאורך השנים משפיע באופן ניכר במיוחד על בריאות עורנו. בגיל 60 העור כבר לא מתוח כבעבר ואין סיבה שלא לעזור לו לקבל בחזרה את המראה המרענן והצעיר.

בניגוד למריחת קרם המכיל קולגן, תוסף תזונה המכיל קולגן בשילוב עם ויטמין C ו/או חומצה היאלורונית יעשה את המלאכה בצורה יעילה הרבה יותר – וזאת עקב קשיי ספיגה של מולקולות הקולגן דרך העור. חשוב מאוד להתמיד בנטילת התוסף ולחכות בסבלנות עד לתוצאות הראשונות אשר תבואנה בוודאות. את התוסף אפשר לקחת בכל גיל, אין צורך לחכות עד גיל 60 - אפשר כבר בגיל 30 ליטול קולגן כדרך קבע – ולהקדים תרופה להזדקנות העור.

בהקשר זה, כדאי לציין שני תוספים וותיקים המציעים שילובים יעילים של קולגן עם חומרים נוספים:

קולגן וחומצה היאלורונית מבית סולגאר 

טבליות המציגות שילוב ייחודי של קולגן ושל חומצה היאלורונית מבית סולגאר, המדלג על השימוש במזרקים, על הכאב ועל התלות באנשי מקצוע – ומאפשר לכל אדם להחזיר את הלחות לעור - ולהשיג טיפוח אישי, פנימי ואמיתי.

קולגן Boost של אלטמן

אבקת קולגן Boost של אלטמן הינה אבקת חסרת טעם או ריח המתמוססת בקלות במשקה חם או קר, ומהווה פטנט חדשני לטיפוח אישי מבפנים – מהיכן שטיפוח יעיל אמור להתחיל. 

לכל אחד התוסף המתאים לו ביותר

במזון המתועש של היום קשה למצוא חלבון טבעי ושאר חומרים חיוניים לגוף, המזון הולך ומתרחק מהיעוד הבסיסי שלו ולכן חשוב למצוא תחליפים ראויים. אין שום סיבה להימנע מתוספי מזון, אם הם טובים ובריאים לגוף ומעניקים לו את החיוניות לה הוא כל כך זקוק – כאשר עם הזמן הקולגן אשר אבד לגוף יחזור אליו, הגוף יתחזק, המראה ישתפר וכל ההרגשה הכללית תנסוק.

החנות האינטרנטית של איפארמה מציעה שלל מוצרי הגיינה, תרופות, תוספי מזון ועוד. משלוח מהיר עד הבית, בבטחה ובדסקרטיות. אנחנו כאן לכל שאלה.

מוצרים קשורים