שירות לקוחות: 03-9616263

 שליח עד הבית חינם ברכישה מעל ₪299

פוריק הריון 400 מ"ג FORIC PREGNANCY

זמין במלאי

תכולה: 30 טבליות
למניעה וטיפול באנמיה בעיקר בהריון.


25.90 ₪
+ 1 -
50 גרם (95.20 ₪ ל - 100 גרם)
מאפיינים

פרטים

מידע נוסף
מספר קטלוגי 52015
ברקוד: 7290008080910
מידע נוסף עלון לצרכן

תאור

Foric pregnanacy- טבלייה המכילה ברזל וחומצה פולית לאנמיה בהריון ולטיפול באנמיה, בעל ספיגה טובה ותופעות לוואי מינימאליות.

זהו תכשיר בעל ציפוי ייחודי שאינו מכיל סוכר. ניתן לשימוש ללא חשש לכל אישה הרה , גם לזו הסובלת מסוכרת. התכשיר הוא בעל מנגנון פירוק המאפשר ספיגה מקסימאלית של הברזל, כדי להבטיח שמירה על רמה תקינה של הברזל, כדי להבטיח שמירה על רמה תקינה של ברזל וחומצה פולית בהריון.

לפוריק הריון ציפוי אשר אינו גורם לגירוי בקיבה, עובדה זו תורמת למיעוט תופעות הלוואי של התכשיר במערכת העיכול.

טבלייה אחת מהתכשיר מספקת את הכמות היומית המומלצת של ברזל וחומצה פולית בנשים בהריון, בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

התכשיר מכיל חומצה פולית שנמצאה כיעילה למניעת neural tube defects.משרדי הבריאות הישראלים והאמריקאים ממליצים על תוספת 0.4 מ"ג חומצה פולית לקראת ובמהלך ההריון.

לסיכום טבלייה אחת של פוריק הריון ביום מאפשרת ספיגה מקסימלית של ברזל וחומצה פולית, עם מינימום תופעות לוואי במערכת העיכול, גורמים אלו משפיעים לטובה על הענות החולה לטיפול ומאפשרים טיפול יעיל במהלך ההיריון.

אנמיה בהריון:
אנמיה היא מחסור בתאי דם אדומים (Red Blood Cells - RBC) המשמשים להעברת חמצן בגוף אל הרקמות השונות. המחסור עלול להיגרם מסיבות שונות, ביניהן מחסור בחומרים המשמשים לבניית תאי הדם, כמו ברזל, ויטמין B12 או חומצה פולית.

במהלך ההיריון והתפתחותו של העובר, נדרשת האם ל-"חומרי בניה" לשם בניית כדוריות דם אדומות (אשר מספרן עולה במהלך ההריון ) ול"יצירת" העובר והשליה. אחד החומרים החשובים לבניית מחזור הדם האימהי, העובר והשליה, הוא הברזל. כאשר הצורך באספקת ברזל בהריון המתפתח גורם להפחתה במאגרי הברזל של האם מתפתחת אנמיה מחוסר ברזל.

במהלך ההיריון נדרשת כמות חומצה פולית העולה עד פי-4 לעומת הכמות הדרושה לנשים שאינן הרות. אנמיה כתוצאה מרמת חומצה פולית נמוכה בדם אופיינית לרוב לנשים צמחוניות אשר לא משלימות תזונה של צמחים ירוקים.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

מוצרים שנרכשו יחד עם מוצר זה

להוספת חוות דעת לחץ כאן