שירות לקוחות: 03-9616263

 שליח עד הבית חינם ברכישה מעל ₪299

איזון המוח

מבית ספרים
זמין במלאי

כיצד להשיג בריאות מיטבית ואריכות ימים באמצעות איזון החומרים הכימיים במוחנו

שם המחבר: ד"ר אריק ברוורמן (.M.D)
מס' עמודים: 286
תאריך הוצאה:  2011 (ב-2007 תחת השם "אפקט הקצה")
תרגום: יעל אפרתי
עריכה מדעית:  ד"ר רונית קרימר
הקדמה : פרופ' רפאל קרסו

75.00 ₪
מאפיינים

פרטים

מידע נוסף
מספר קטלוגי98791

תאור

(מהדורה חדשה של הספר "אפקט הקצה")
 
ארבעה ביו-כימיקאלים חשובים שנמצאים במוח, משפיעים רבות על בריאותנו ואישיותנו. כימיקאלים אלה נקראים בשם נוירוטרנסמיטרים (שליחים עצביים) והעיקריים שבהם הם: דופאמין, אצטיל-כולין, גאבא וסרוטונין. מחקרים חדשים מוכיחים, שרבות מהבעיות הבריאותיות שלנו נגרמות באופן ישיר מחוסר איזון בכמותם של חומרים אלה. ניסיונו הקליני העשיר של ד"ר ברוורמן מוכיח, ששליטה באיזון שלהם יכולה לשקם את גופנו ולמנוע בעיות כרוניות נפוצות.

 

ד"ר ברוורמן, מומחה ברפואה אינטגרטיבית ובהשפעה של תפקודי המוח על הבריאות, מפרט בספר חשוב זה את תוכניתו המיוחדת. באמצעות שאלון הנמצא בספר (ניתן גם להורדה מאתר האינטרנט של הוצאת פוקוס) הוא מסייע לכל אחד מאיתנו לגלות את מצב האיזון הקיים אצלו בין ארבעת הנוירוטרנסמיטרים שבמוח ובהמשך הוא מתווה דרכים כיצד יכול כל אחד לטפל בהצלחה בחוסר האיזון הקיים אצלו.

 

תוכניתו של ד"ר ברוורמן משלבת בין הרפואה ההוליסטית, הרואה את האדם כמכלול, ובין הידע הרפואי העדכני של המאה ה-21. גישה ייחודית זו, שהוכיחה את עצמה אצל אלפי מטופליו, משלבת כמה יסודות חשובים: תזונה נכונה, תוספי תזונה עתירי מרכיבי מזון חיוניים, שינויים באורח החיים, ובמידת הצורך, אף נטילת הורמונים טבעיים ותרופות מרשם.

 

ספר זה ייקח אותנו הרבה מעבר לריפוי של מחלות בלבד. הוא יביא אותנו לפסגת תפקודנו ויכולותינו, הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית, ויפתח לנו דלת אל חיים חדשים ומאושרים.

 

כיצד לשקם את גופנו ולמנוע בעיות כרוניות, כמו השמנת-יתר, אלצהיימר, אובדן יכולות החשיבה

והזיכרון, דיכאון, יתר לחץ דם, ליקוי בתפקוד המיני, ואפילו בעיות הנובעות מהזדקנות

 

 

"ספר זה הוא מדריך המלמד את הקורא ונותן לו כלי נוסף לטיפול ולאיזון עצמיים – כלי העשוי לשפר את הזיכרון, הקשב והריכוז, 'להצעיר' את המוח ולשפר את הבריאות הגופנית והנפשית. הספר מתווה דרך נוספת לשמור ולהגן על המוח. מעניין ומשכיל."

פרופ' רפאל קרסו, מתוך ההקדמה לספר

 

מחבר הספר

ד"ר אריק ברוורמן (M.D.) הוא מומחה אמריקאי לרפואה אינטגרטיבית – רפואה המשלבת רפואה קונבנציונאלית והוליסטית. עם ניסיון טיפולי ומחקרי של 26 שנה, הוא מנהל כיום רשת מרפאות לטיפול הוליסטי, ששמה דגש על הקשר שבין בריאות המוח ובין הבריאות הכללית של המטופל.